coach
23
DOŚWIADCZONYCH WYKŁADOWCÓW
rating
5374
PRZESZKOLONYCH OSÓB
online-course
578
PRZEPROWADZONYCH SZKOLEŃ

Akademia Podatków i Prawa powstała z inicjatywy kancelarii Staniek&Partners w celu szerzenia wiedzy prawnej, podatkowej oraz rachunkowej. 

W biznesie rozpoznanie i identyfikowanie potencjalnych problemów oraz wyzwań natury prawnej jest ważną umiejętnością. Dysponując bogatym zapleczem fachowców z dziedziny podatków, rachunkowości, prawa pracy, czy cen transferowych. Jesteśmy doskonale przygotowani, by dzielić się z Państwem swoją wiedzą.

Nasz zespół, dzięki doświadczeniu zdobytemu w praktyce biznesowej, dobrze zna potrzeby rynku. Dlatego dążymy do tego, by naszą ofertą szkoleniową nie tylko doskonalić Państwa kompetencje, ale także, by przekazać umiejętność przewidywania i zapobiegania ryzykom prawno-podatkowym. Czynimy to w drodze dzielenia się wiedzą teoretyczną i przede wszystkim poprzez wykładanie treści merytorycznych oraz praktycznych, przedstawianych przez pryzmat prowadzenia działalności gospodarczej. Więcej o nas: www.staniekandpartners.pl

Nie brakuje nam pedagogicznego zacięcia – nasi szkoleniowcy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz są specjalistami w obszarach swojej specjalizacji.

Udostępnienie Państwu wiedzy koniecznej do zwiększenia podstawowej świadomości prawnej i podatkowej jest naszą misją. Z niewątpliwą satysfakcją obserwujemy pozytywne efekty naszych działań w postaci stale powiększającej się ilości odbiorców naszych szkoleń.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 pod numerem 4800238

Czym jest ISO 9001:2015 – Certyfikat ISO 9001 jest unikalnym narzędziem, które Akademia Podatków i Prawa wdrożyła jako wsparcie dla rozwoju przedsiębiorstwa oraz oferowanych przez nas usług. Dokumentujemy wszystkie procesy oraz ewentualnie powstałe rozbieżności. ISO 9001 stosuje się jako narzędzie, które zapewnia przepływ informacji i na bieżąco dokumentuje zmiany zachodzące w przedsiębiorstwie. To międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełnić system zarządzania jakością.

Co dla Państwa oznacza posiadany przez nas certyfikat ISO?  Misją dotyczącą jakości w Akademii Podatków i Prawa jest osiągnięcie jeszcze lepszej jakości produktów. W ten sposób możemy stale oferować naszym Klientom nowe produkty oraz usługi. W firmach, które posiadają certyfikat ISO 9001 popełnia się mniej błędów, raportowanie jest sprawniejsze oraz lepsza komunikacja, jakość produktów i usług ulega poprawie, a produkcja i bezpieczeństwo dostaw stają się niezwodne. ISO 9001 oznacza dla Akademii Podatków i Prawa, że mamy udokumentowane te procesy, które mają największe znaczenie dla naszych Klientów.

Jesteśmy rzetelnym partnerem działającym zgodnie z wymaganiami międzynarodowych standardów.

Więcej o nas
znajdą Państwo na: